Evropë SQEvropë.Portal SQ

Vollas i bëri thirrje Putinit që t’i tërheqë ushtarët nga kufiri me Ukrainën

- Ministri britanik i Mbrojtjes, Ben Vollas sot i bëri thirrje presidentit rus, Vladimir Putin që t'i tërheqë ushtarët nga kufijtë me Ukrainën dhe paralajmëroi se Moska do të përballet me pasoja afatgjate dhe të rënda nëse forcat e saj e sulmojnë këtë vend fqinj.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle