Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

VOA: Departamenti i Shtetit i inkurajon Kosovën dhe Serbinë për ta vazhduar moratoriumin rreth çështjes së njohjes

Departamenti amerikan I Shtetit I inkurajon Kosovën dhe Serbinë të vazhdojnë me moratoriumin për çështje për njohje që e komplikojnë përparimin në sferat teknike, deklaroi zëdhënësi anonim si përgjigje në pyetjen e Zërit të Amerikës (VOA) në përvjetorin e parë të Marrëveshjes së Uashingtonit, lajmëroi korrespondenti I MIA-s nga Beogradi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle