0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQTekste origjinale SQ

VMVMRO-DPMNE: Sistemi shëndetësor nuk është gati për valën e katërt për virusin korona

Venko Filipçe dhe Zoran Zaevi edhe përkundër faktit që vala e katërt po shkel në Maqedoni dhe ka më shumë se një mijë të sëmurë, janë pa kompas.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle