0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPartitë politike SQTekste origjinale SQ

VMRO-Partia Popullore: Propozimi francez është deri tani më i miri gjatë disa viteve të fundit

VMRO-Partia Popullore i kupton të gjithë ata që janë kundër propozimit francez dhe kundër përparimit të Maqedonisë në rrugën evropiane.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle