0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPartitë politike SQPolitikë SQTekste origjinale SQ

VMRO-DPMNE u bën thirrje partive nga pushteti BESA, PLD, RDM, LD dhe PDSH të votojnë për ndërrim të Filipçes

VMRO-DPMNE I bën thirrje Venko Filipçes dhe Ilir Hasanit t’I parashtrojnë dorëheqjet në Kuvend, e jo kryeministrit, I cili pamë se nuk do t’I pranojë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle