0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

VMRO-DPMNE: Qeveria ka frikë nga e vërteta, deputetët e LSDM dhe BDI e refuzuan propozimin për të diskutuar për spitalet modulare

Qeveria ka frikë nga e vërteta dhe nuk dëshiron të flasë për rrethanat që lidhen me tragjedinë e Tetovës dhe djegien e spitalit modular.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle