0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQ

VMRO-DPMNE: Pushteti i mbron fajtorët për lëshimet të cilat sollën deri në aksidentin me autobus

Është turp që për LSDM-në dhe qeverinë nuk është fajtor korrupsioni i institucioneve në rastin me aksidentit fatal, por të vdekurit që nuk e kanë parë korrupsionin.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle