0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQ

VMRO-DPMNE: Përmes NP Parkingjet e qytetit, funksionarët me vite nuk kanë paguar parking

Përmes NP Parkingu i qytetit me vite nuk kanë paguar parking funksionarët e LSDM-së dhe BDI-së, nëse vazhdojnë të heshtin do t'i publikojmë targat e regjistrimit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle