0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQTekste origjinale SQ

VMRO-DPMNE: Nuk kanë kandidatë për kryetarë komune sepse LSDM vlon dhe nuk ka kandidatë për humbje

Shkup, 23 gusht 2021

Butoni Kthehu në krye
Mbylle