0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQTekste origjinale SQ

VMRO-DPMNE: Nuk ka udhëzime të qarta për hotelieritë, nuk kanë mekanizëm kontrollues se dikush nga mysafirët nuk i ka gënjyer

Venko Filipçe dhe Zoran Zaev u zgjuan nga gjumi dimëror dhe u kujtuan se në kafene dhe restorane të hyjnë personat vetëm të cilët janë vaksinuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle