Partitë politike SQTekste origjinale SQ

VMRO-DPMNE: Nuk ka hetim objektiv kur Zaev dhe Filipçe do të kryejnë hetim për Zaevin dhe Filipçen

Zaev tashmë dy ditë fshihet nga publiku për tragjedinë në Tetovë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle