0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

VMRO-DPMNE nuk do të marrë pjesë në grupet e punës me Bullgarinë dhe e thirri Osmanin në komision kuvendor

VMRO-DPMNE nuk ka marrë ftesë nga Qeveria që të ketë përfaqësues në grupet e punës me Bullgarinë, ndërsa edhe nëse merr ftesë, partia opozitare nuk do të marrë pjesë sepse në atë mënyrë do të ishte dekor i pushtetit dhe do t'i jepte legjitimitet funksionimit të tyre të gabueshëm, tha zëdhënësi i partisë, Dimçe Arsovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle