0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQ

VMRO-DPMNE. Në vend të përgjegjësisë reale, LSDM-ja dhe BDI-ja ia hedhin topin njëri tjetrit për atë se kush është më shumë fajtor

LSDM-ja dhe BDI-ja në mënyrë të mjerueshme dhe dëshpëruese përmes mediave ia transferojnë përgjegjësinë për tragjedinë në spitalin modular në Tetovë ku u dogjën të gjallë 14 pacientë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle