0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

VMRO-DPMNE: Në Drisla ruhen mbeturina të rrezikshme që ndotin ajrin në Shkup, përgjegjësi nuk ka

Qeveria e LSDM -së, e udhëhequr nga Shilegovi dhe Zaevi, me vetëdije po e rrezikon jetën e qytetarëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle