0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQ

VMRO-DPMNE: LSDM-ja shkonme kuadër të vjetër dhe të lodhur

LSDM shkon me kuadër të vjetër dhe të lodhur të zyrtarëve të përjetshëm, VMRO-DPMNE ofron njerëz të rinj dhe të realizuar në profesionet e tyre.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle