0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

VMRO-DPMNE: LSDM dhe Kovaçevski nuk kanë mjaftueshëm deputetë për ndryshime kushtetuese

Shkup, 18 gusht 2022

Butoni Kthehu në krye
Mbylle