0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

VMRO-DPMNE kërkon që zgjedhjet lokale të mbahen më 17 tetor

VMRO-DPMNE pret që partitë ta respektojnë afatin ligjor dhe kushtetues dhe më 17 tetor të mbahet rrethi I parë I zgjedhjeve lokale, deklaroi sot deputeti I kësaj partie opozitare, Antonijo Milloshoski lidhur me propozimin e kryeministrit Zoran Zaev që zgjedhjet lokale të mbahen më 30 tetor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle