0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQ

VMRO-DPMNE kërkon informacione nga Qeveria për tragjedinë në Tetovë

Kaluan më shumë se 16 orë, qeveria hesht dhe nuk jep kurrfarë informacione për tragjedinë në Tetovë. Qytetarët presin informacione, ndërsa institucionet heshtin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle