0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

VMRO-DPMNE kërkon dorëheqje nga Spasovski dhe Boçvarski për aksidentin e autobusit

Korrupsioni sistemik çoi në një aksident me 44 viktima, përgjegjësi dhe dorëheqje të Spasovskit dhe Boçvarskit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle