0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQPartitë politike SQPolitikë SQ

VMRO-DPMNE ka krijuar bllokun më të madh opozitar që do t’i shkaktojë humbje serioze koalicionit qeveritar, konsideron Mickoski

Bashkë me Aleancën për Shqiptarët dhe Alternativën kemi krijuar bllok më të madh opozitar që është më i madh nga ai qeveritar dhe që do t’i shkaktojë koalicionit qeveritar humbje në zgjedhjet e ardhshme, ka thënë sot kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski në konferencë shtypi

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle