0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

VMRO-DPMNE: Inflacioni rrit varfërinë, qeveria me masa më të mëdha ta mbrojë standardin e qytetarëve

Politikat e këqija ekonomike të qeverisë së udhëhequr nga LSDM-ja dhe kryeministri në largim Zoran Zaev i kanë sjellë qytetarët në varfëri të më të madhe

Butoni Kthehu në krye
Mbylle