0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQTekste origjinale SQ

VMRO-DPMNE i kumtoi emrat edhe të 19 kandidatëve për kryetarë komunash

VMRO-DPMNE në mbledhjen e fundit të Komitetit qendror miratoi kandidatë të rinj për kryetarë komunash për zgjedhjet e ardhshme lokale. Karakteristikë kryesore është që shumica janë të rinj, të pakompromituar dhe emra të rinj të cilët do të japin energji të re dhe entuziazëm për më shumë punë dhe më shumë suksese në zhvillimin e komunave.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle