0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQPartitë politike SQPolitikë SQ

VMRO-DPMNE: Filipçe sot ishte zëdhënës i LSDM-së, jo ministër i Shëndetësisë

Venko Filipçe në intervistën e sotme doli si zëdhënës i Zoran Zaevit dhe LSDM-së, në vend se ministër për të cilën paguhet nga qytetarët.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle