Partitë politike SQPolitikë SQ

VMRO-DPMNE: FIlipçe dhe Zaev vendosin masa që çojnë drejt ndarjeve

Filipçe dhe Zaev vendosin masa fashiste të cilat çojnë drejt ndarjeve, ato janë masa të cila e shkatërrojnë ekonominë, hotelierinë e çojnë në humnerë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle