0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQ

VMRO-DPMNE e mbështet popullin i cili me dinjitet dhe me zë të lartë thotë Ultimatum – JO faleminderit

Populli pa mëdyshje, masivisht dhe me dinjitet i thotë JO ultimatumit dhe shantazheve  të përmbajtura në propozimin, të cilin Qeveria e Kovaçevksit është e gatshme ta pranojë dhe në atë mënyrë të lejojë bullgarizimin e Maqedonisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle