0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQTekste origjinale SQ

VMRO-DPMNE: Dorëheqje të Zaevit, Filipçes dhe Hasanit, spitali është lëshuar pa leje për përdorim

Dorëheqje të Zaevit, Filipçes dhe Hasanit, spitali është lëshuar pa leje për përdorim.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle