0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

VMRO-DPMNE dhe Koalicioni Aleanca dhe Alternativa e zyrtarizuan bashkëpunimin për zgjedhjet lokale

VMRO-DPMNE, Aleanca për shqiptarët dhe Alternativa sot në takim të liderëve të partive, Hristian Mickoski, Ziadin Sela dhe Afrim Gashi arritën marrëveshje për bashkëpunim  në zgjedhjet e ardhshme lokale që duhet të mbahen në tetor. Për hollësitë për bashkëpunim do të dakordohen organizatat komunale të tre partive.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle