Ballkan SQBallkan.portal SQ

Vjosa Osmani: Hegjemonia ruse nuk do të fitojë

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka reaguar lidhur me fillimin e pushtimit të Ukrainës nga Rusia. Me anë të një postimi në Tuiter, Osmani ka thënë se Kosova qëndron me Ukrainën dhe popullin e saj.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle