0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Vizitë e parë zyrtare e kryetarit të Kuvendit në Emiratet e Bashkuara Arabe

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, prej sot e deri më 17 nëntor, do të realizojë vizitën e parë zyrtare në Emiratet e Bashkuara Arabe. Kjo është hera e parë që një kryetar i Parlamentit të Maqedonisë së Veriut të realizojë vizitë të tillë dhe të realizojë takime me Këshillin nacional federal të EBA-s.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle