Botë SQBotë.Portal SQ

Viti i Ri pritet edhe në Zelandë të Re

Pas Samoas, Tongas dhe Kiribatit, viti 2022 është pritur edhe në Zelandë të Re.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle