Kultura.Slajder SQKulturë SQKulturë.Portal SQ

Violinisti Klaidi Sahatçi në festivalin e muzikës kamertale “Skupi KamerFest”

Më 30 shtator të vitit 2022, në Festivalin e muzikës kamertale “Skupi KamerFest” publiku shkupjan do të ketë nderin të dëgjojë një ndër violinistët më të mirë shqiptarë, Klaidi Sahatçi, karriera artistike e të cilit numëron suksese dhe arritje shumë të mëdha.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle