0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Vinisius: Shpresoj se do të vallëzojmë deri në finale dhe do ta fitojmë KB për Pelen

Futbollisti brazilian, Vinisius Junior e shprehi përshtypjet pas ndeshjes me Korenë e Jugut në të tetën e finales së Kampionatit botëror.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle