0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Vijon valë e lagësht dhe e ftohë me borë dhe ngrica

Nën ndikimin e valës së lagësht dhe të ftohtë, nesër në orët e mbrëmjes dhe gjatë natës në pjesët perëndimore do të ketë reshje të borës. Reshjet do të vazhdojë edhe të premten, kur do të zgjerohen edhe në pjesët tjera, paralajmëroi Drejtoria për punë hidrometeorologjike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle