0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Vijon distribuimi i librave për klasën e parë, librat për klasën e katërt do të dorëzohen nëpër shkollat deri të enjten

Ministrja e Arsimit dhe Shkencës Milla Carovska informoi se librat shkollore për klasën e parë po distribuohen në mënyrë aktive, dhe deri të enjten shkollat ​​do të marrin librat shkollore për klasën e katërt.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle