0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Vijojnë afatet për ankesa për procesin zgjedhor në Qendër Zhupë, Mavrovë-Rostushë dhe Tetovë

Vijojnë afatet për parashtrimin e ankesave për zgjedhjet për kryetar komune të Qendër Zhupë dhe Mavrovë-Rostushë dhe për anëtarët e Këshillit të Komunës së Tetovës. Nëse ka dorëzuar kundërshtime, Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve do t’i shqyrtonte të martën ose të mërkurën, ndërsa publikimi i rezultateve përfundimtare do të varet nga ajo si do të zgjidhen dhe nëse do të ketë padi në Gjykatën Administrative.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle