0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

“Vijesti”: Arrestohet drejtori i Drejtorisë për të ardhura dhe dogana të Malit të Zi, Rade Millosheviq

Policia malazeze e arrestoi drejtorin e Drejtorisë për të ardhura dhe dogana të Malit të Zi, Rade Millosheviq, nën dyshimin se është pjesë e zinxhirit të organizuar që ka vjedhur dhe kontrabanduar një pjesë të cigareve që shteti i sekuestroi gjatë verës në zyrën e lirë doganore në portin e Tivarit, theksojnë mediat në Podgoricë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle