Magazinë SQ

Vidhet një skulpturë bronzi prej 500 kilogramëve në Gjermani

Skulpturë bronzi e lartë më shumë se te metra dhe me peshë 500 kilogramë është zhdukur nga një depo në Gjermaninë perëndimore këtë fundjavë. Hetimi është duke vijuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle