0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Vidhet medalja e Piolit gjatë festës së Milanit për kampionatin, Serie A do t’i ndajë një të re

Trajnerit të Milanit, Stefano Pioli ia vodhën medaljen e artë që e mori për titullin e kampionit në Serinë A. Incidenti ka ndodhur në stadiumin "Mapei" në Rexho Emilia ku Milani dje e mundi Sasuolon dhe arriti në Skudeto.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle