Magazinë SQ

Video-loja e katërt “Uncharted“ del nesër

erali i video-lojërave “Uncharted“ sot vlen për një nga ofertat më ekskluzive të “Soni Plejstejshën”. Bëhet fjalë për simbiozë të përrallave aksiono-aventuristë si “Tomb Raider“, „Gears of War“ dhe „Resident Evil“, me disa plotësime edhe të “Indiana Xhons”-it për shembull.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle