0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Vëzhguesit e OSBE-së largohen nga Donjecku

Të gjithë anëtarët e misionit vëzhgues të Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë (OSBE), largohen nga qyteti i Donjeckut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle