Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Vetëvritet Kastriot Myftaraj, analist dhe publicist shqiptar

Analisti, publicisti dhe gazetari shqiptar, Kastriot Myftaraj, ka kryer vetëvrasje, duke u hedhur nga kati i katërt nga objekti ku ka jetuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle