0_Sport,Portal SQFutboll SQ

Vetëm Danimarka e mundi Anglinë në “Uembli” gjatë dy viteve të kaluara

Në stadiumin “Uembli” në Londër sonte do të luhet ndeshja e dytë gjysmëfinale e EURO2020 mes Anglisë dhe Danimarkës. Për britanikët, kjo ndeshje do të jetë e 14-ta në “Uembli” gjatë dy viteve të kaluara.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle