0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKorrespondentë Botë

Vestager: Ndalimi i “Rrjedhës Veriore 2” nuk do të ndikojë mbi çmimet e gazit

Komisioni Evropian e përshëndet vendimin për ngrirjen e projektit "Rrjedha Veriore 2" dhe thotë se nuk do të ndikojë në çmimin e gazit, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle