Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Vërshime në BeH

Para shumë banorëve në Bosnjë e Hercegovinë është një natë e rëndë për shkak të vërshimeve dhe rrëshqitjeve të dheut, të shkaktuara nga reshjet e rrëmbyeshme të shiut që e kapluan vendin, lajmërojnë mediumet lokale.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle