0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Verërat maqedonase dhe produktet bujqësore tradicionale prezantohen në panairin AGRA 2022

Prodhimet tradicionale maqedonase dhe vera maqedonase sot u prezantuan në Panairin Ndërkombëtar AGRA 2022 që mbahet në Slloveni.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle