0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Venezuelë: Priten bisedime mes Maduros dhe Guaidos

Pritet që bisedimet mes qeverisë së Venezuelës dhe opozitës për krizën politike në vend të fillojnë më 13 gusht në Meksikë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle