Botë SQBotë.Portal SQ

Venezuela: Qeveria dhe opozita vazhdojnë me negociatat

Qeveria dhe opozita e Venezuelës planifikojnë të rifillojnë dialogun në Meksikë këtë muaj dhe pritet të fokusohen në negociatat për kushtet e zgjedhjeve presidenciale, deklaruan për Rojters katër burime të afërta me bisedimet, transmeton Hina.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle