Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Vendoset nën kontroll zjarri në qendrën e pranimit të refugjatëve dhe emigrantëve në ishullin grek Samos

Nën kontroll është zjarri që shpërtheu mbrëmë vonë në qendrën e vjetër të pritjes për refugjatë dhe emigrantë në ishullin grek Samos, ndërsa personat të cilët qëndrojnë u evakuuan si masë parandaluese, njoftoi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle