Botë SQBotë.Portal SQ

Vendet e varfra i akuzuan të pasurat për shpërndarje të pabarabartë të vaksinave

- Liderët e vendeve në zhvillim në Asamblenë e Përgjithshme të KB-së paralajmëruan se grumbullimi i vaksinave kundër Kovid-19 në vendet e pasura mundëson zhvillim të llojeve të reja të koronavirusit dhe se infeksioni përsëri po merr hov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle