0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Vendet e G7 u morën vesh që të përgatiten për pandemitë e ardhshme

- Grupi i vendeve më të zhvilluara G7 sot arritën marrëveshje për përforcim të sistemeve epidemiologjike për preventivë dhe zbulim të hershme të sëmundjeve ngjitëse të cilat mund të shkaktojnë pandemi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle